לייעוץ מקצועי התקשרו: 1700-70-80-88

שמן זרעי המפ

 115.00

שמן זרעי המפ – שמן זרעי קנביס
שמן המפ כולל את היחס האידיאלי של אומגה 3 ו-6 ללא סכנת נוכחות של מתכות כבדות ורעלנים.
זרעי ההמפ מכילים כמות גדולה של ויטמין E פי שלוש משמן פשתן! וכל זרע המפ מכיל כ- 80% שמן ממקור טבעי לחומצות שומן חיוניות (אומגה 3,6).

קטגוריה: .

שמונה עובדות על שמן המפ:

1. איזון העור – שמן הקנביס מספק חומצות שומן הדרושות לשמירה על הבריאות ועל גמישות קרום התאים בזמן שיש להן מאפיינים אנטי נגיפיים ואנטי חיידקיים. מחקרים קליניים רבים מצביעים על כך שחומצות שומן חיוניות יכולות להביא תוצאות טובות בטיפול נגד אלרגיה כרונית ובעיות זיהומיות כמו אקזמה ופסוריאזיס.
2. בעיות לב וכלי דם – שמן קנביס ממלא תפקיד חשוב בשמירה על בריאות הלב וכלי הדם. חומצות שומן חיוניות עם ריווי קל של אומגה 3 מפחיתות את רמות הכולסטרול והטריגליצרידים ויעילות בהורדת רמות לחץ הדם, עובדות שהוכחו במחקרים רבים.
3. מערכת העצבים – חומצות שומן חיוניות דרושות למבנה בריא של תאי עצב וחשובות מאוד למעטפת המיאלין. אצל הילדים, אומגה 3 ואומגה 6 הן מאוד חשובות בעיקר עבור התפתחות בריאה של המוח ושל התפקודים הקוגניטיביים. בנוסף, שמן ההמפ מהווה טיפול משלים להפרעות קשב וריכוז או בעיות התנהגות.
4. איזון הורמונלי – זרעי הקנביס מכילים חומצת שומן גמא לינולאית, היעילה מאוד בטיפול בתסמינים של תסמונת קדם וסתית וכאבים בזמן המחזור.
5. מערכת חיסונית – שמן הקנביס מכיל חומצות שומן חיוניות לפעילות מאוזנת של מערכת החיסון.
6. אנטי דלקתי/דלקות פרקים – חומר אנטי דלקתי המסייע בטיפול לטווח הארוך של דלקת פרקים שגרונית.
7. קשב וריכוז – בשמן ההמפ מצויה הכמות הגדולה ביותר של אומגה 3, בהתייחס לשאר מקורות האומגה 3 מן הצומח.
8. אין לשמן אפקט הורמונלי ולכן הוא נחשב יעיל מאוד בטיפול בבעיות של קשב וריכוז.

שלחו לי מבצעים והטבות