לייעוץ מקצועי התקשרו: 1700-70-80-88

ספירולינה פלוס

 49.90

ספירולינה מסייעת ומטפלת בחסרים תזונתיים בגוף. בעקבות תזונה מערבית דלת ערכים תזונתיים היא משמשת תפקיד מפתח כתוסף חשוב בתפריט דיאטה, ויכולה לסייע לירידה במשקל וכבסיס תזונתי כללי.

ההרכב והמבנה המיוחד של הספירולינה, אין לה שורשים או מערכת וסקולרית להזנה פנימית כמו צמחים אחרים, לכן קל לנו מאוד לעכל ולספוג אותם

לספירולינה יש סיבים תזונתיים השונים במבנה מזה של ירקות הגדלים באדמה,

מחקרים מראים שיש לה יכולת לנטרל רעלים, להשפיע על חילוף חומרים של שומנים בגוף,

לעזור בהרחקת חומרי פסולת שהצטברו במעיים שנים רבות ואף להקל על עצירות כרונית.

הספירולינה מצוינת לחילוף החומרים שלנו ובריאות המערכת האנדוקרינית ובעיקר לבלוטת התריס.

ספירולינה מכילה פי 10 יותר מינרלים וויטמינים מצמחים הגדלים על האדמה, הספירולינה עשירה בקלציום, מגנזיום, ברזל, יוד, אבץ וויטמינים מקבוצתB .

ספירולינה עשירה בחומצות אמינו חיוניות, כלומר בחלבונים.

לספירולינה היכולת לאזן מחדש את רמת החומציות בגופנו. מחקרים מראים שרמה תקינה של חומציות-בסיסיות בדם היא בן 6.8 – 7.1. למרבה הצער אצל רוב האנשים שאוכלים תזונה מערבית עשירה בחלבונים מן החי ופחמימות מזוקקות, יש דם חומצי, לכן כדי לאזן את החומציות בדם ובתאים יש צורך לשנות את התזונה ולצרוך כמה שיותר ירוקים, מזון טרי שלא בושל.

בנוסף צריכה יום יומית של ספירולינה יכולה אף היא לאזן את רמות החומציות בדם.

היפנים מייחסים לספירולינה יכולות ריפוי והגנה על בריאותנו, כיוון שריכוז הוויטמינים והמינרלים בירקות ים גדול בהרבה מאשר בירקות הגדלים על האדמה.  ספירולינה מכילה יותר סידן מחלב פרה.

יתרה מזאת, חלבון מהחי, כגון קזאין, מעלה את רמות החומציות בדם וכתוצאה מכך מתרחש פירוק פוספטים מהעצמות.

צריכת ספירולינה מספקת די סידן מבלי להסתכן בעלייה ברמות החומציות בדם ובפירוק רקמת העצם. לעומת ירקות שצומחים על פני הקרקע, ספירולינה עשירה במינרלים וביסודות קורט, והיא מוגנת מפני נזקי חמצון כיוון שאינה חשופה לאוויר.

ספירולינה אף סופגות רכיבים תזונתיים הנמצאים במי הים, והינה אחד המקורות הצמחיים היחידים המכילים ויטמין B12 בכמות מכובדת – דבר שעשוי להועיל במיוחד לצמחונים ולטבעונים.

 

למה כדאי לצרוך ספירולינה?

 

הספירולינה השייכת לקבוצת הצמחים המיקרוסקופיים החיים במים. הספירולינה עשירה באופן מיוחד בחלבונים המכילים גם חומר אורגני טבעי בשם קרוטנואידים, ויטמינים, מינרלים וחומציות שומן חיוניות. לחומר הקרוטנאודים יש חשיבות רבה – זהו חומר שנמצא בצמחים בלבד ויש לו יכולות לספוג את אנרגיית האור שנחוצה לתהליכי הפוטוסינתזה בגופנו ואף להגן על הכלורופיל מפני נזקים. במילים אחרות לחומר הזה יש תכונות ויכולות אנטיאוקסידנטיות מעולות.

מומלץ לכל אלה שלא אוכלים כמות יומית מספקת של ירקות וחלבונים, לקחת ספירולינה במינון של עד 2000 או 3000 mg ביום. מעניין לציין שכמות כזאת היא שוות ערך ל- 34 גרם של חלבון לאדם שמשקלו הממוצע הוא 65 ק"ג.

נכון שקשה להאמין שכמות כל כך קטנה של ספירולינה יכולה להזין אותנו כמו דג או סטייק, אבל פה אנחנו נדרשים לשנות דפוסי חשיבה שקיבלנו מהסביבה ולאפשר לתובנות חדשות להיכנס פנימה.

מתי כדאי לקחת:

מומלץ ליטול עם הארוחה.

מינון:

3-6 כמוסות ביום.

Additional Information

תכולה

180 כמוסות, 360 כמוסות, 60 כמוסות

שלחו לי מבצעים והטבות