לייעוץ מקצועי התקשרו: 1700-70-80-88

ווינטר גארד

 89.90

חיזוק מערכת החיסונית, דיכוי דלקות וחיזוק הגוף

המוצר המושלם להגנת הגוף בחורף

קטגוריה: .

פרופוליס

הפרופוליס מכיל את כל הויטמינים חוץ מויטמין K ואת כל המינרלים חוץ מגופרית. הוא מכיל גם 16 חומצות אמינו ויותר ביופלבונואידים מאשר מכילים פירות הדר.

השפעותיו אנטי בקטריאליות, אנטי ויראליות, אנטי אוקסידנטיות , אנטי פטריתיות ואנטי זיהומיות. הפרופוליס מכיל פלבוניאידים, להם מיוחסים כמעט כל תכונות הריפוי והחיזוק של הגוף האנושי.

מחקרים הראו שבפרופוליס יש סידרה של מרכיבים אנטי בקטריאליים – בעיקר בהקשר לבריאותו של האדם. וכי הוא מסוגל למנוע התפרצות ויראלית. הוא קוטל ביעילות וירוסים ופטריות.

סגולותיו של הפרופוליס היו ידועות במצרים העתיקה וכבר אז הוא שימש לאחד מחומרי החניתה. הוא היה בשימוש במשך מאות שנים כאנטיביוטקה טבעית. הוא נלחם בצורה מאד יעילה כנגד בקטריות שעמידות נגד  האנטיביוטיקה המודרנית. במלחמת העולם השניה שימש הפרופוליס ברוסיה כתחליף לפניצילין. לאור המגמה האחרונה לשימוש במרכיבים טבעיים עלה הביקוש לפרופוליס. לא תועדו מקרים בהם התפתחה עמידות למוצרי פרופוליס. הפרופוליס, כמו הרבה פלבנואידים, הינו אנטי אוקסידנטי (נוגד חימצון).

הטיפול העיקרי: טיפול אנטי-אסמטי, בעיות במערכת הנשימתית, עיכוב תאי גידול מסוג מלנומה או קרצינומה, רגנרציית רקמה וחיזוק קפילרות, פעילות אנטי-סכרתית, פעילות אנטי-בקטריאלית, פעילות אנטי-ויראלית, מגרה את מערכת החיסון, מטפל באלרגיה כל עוד לא ידועה תגובה אלרגית לדבורים, טיפול בכוויות, זיהומי עור, פה, שיניים, גרון, טחורים, כיבי קיבה, חומר הרדמה/אילחוש, הצטננויות, שפעת, ברונכיטיס.

אכניצאה

מחזק את מערכת החיסון. משפר את מנגנוני ההגנה הטבעיים של הגוף. מונע ומטפל במחלות זיהומיות, דלקות חוזרות ושפעת. הצמח מחזק ומגביר את פעילות המערכת החיסונית, בעל תכונות אנטי-בקטריאליות ואנטי-ויראליות. נמצא בשימוש נרחב נגד דלקות, הצטננויות, שפעת וזיהומים בדרכי השתן.

אסטרגלוס

אסטרגלוס הוא צמח מרפא המשמש לתמיכה בפעילות מערכת החיסון ולהגנה מפני זיהומים, במיוחד של מערכת הנשימה. אסטרגלוס יעיל לסיוע במחלות חורף כדוגמת שפעת, בהצטננות.מחזק את פעילות מערכת החיסון. מגן מערכת הנשימה מפני זיהומים. טיפול בשפעת, הצטננויות וזיהומים ויראליים. מקל על סימפטומים של אסתמה. מפחית את ההשפעות השליליות של טיפול בסטרואידים על המערכת החיסון. משקם את התנגודת למחלות אצל חולי סרטן ונשאי איידס.

אסטרגלוס ממריץ מעט את מערכת החיסון אך לא ברמה שיכולה להתיש את הטחול, את מערכת החיסון. מעורר ייצור והפרשה של כדוריות דם לבנות. אחד הצמחים הבודדים שבאמת מחזק את מערכת החיסון ולא רק ממריץ מעט את פעילותה. הצמח היחידי כמעט שאפשר לקחת אותו למניעה כשיש נטייה לחולשה חיסונית המתבטאת במחלות תכופות. מתאים לכל הגילאים, גם לילדים.

אונה דה גאטו – ציפורני החתול

צמח המרפא "אוניה דה גאטו" נחשב לאחד הצמחים החשובים והמובילים ביותר בעולם לחיזוק המערכת החיסונית בגוף האדם. מכוח חשיבותו של הצמח והשפעתו על בריאות האדם, מסייעים בצמח מגוון בעיות בריאותיות כגון: מניעת וטיפול במחלת השפעת, אנגינה, התקררויות, זיהומים בקטריאליים וויראליים שונים, מחלות דלקתיות למיניהן, להקלה במחלות כרוניות בכל דרגת קושי ומתן פתרון למצבים דחופים ומידיים. מחקרים קליניים ממוקדים קושרים את כח הריפוי הטבעי העצום שלו, לשפע המרכיבים האיכותיים שנחשפו בקליפתו ומהווים את אותו כוח מדהים שמצמיח את העץ לגובה של יותר מ – 25 מטרים. סידרת מוצרי ה"אוניה דה גאטו פורטה" של חברת אלכימיסט מכילה את צמח ה"אונה דה גאטו" בצורת תמצית תקנית מרוכזת (אקסטרקט), המופקת בתהליך של עיבוי ולכן יעילותו המירבית, בשל ריכוז גבוה במיוחד של החומר הפעיל.

מסייע בין היתר במצבים הבאים: שפעת, כיב קיבה, זיהומים בחלל הפה, סינוסיטיס, דלקת שרירים, הצטננות, זיהומים בדרכי הנשימה, דלקת בבלוטת הערמונית, דלקת בדרכי השתן, נוגד חימצון, כאב גרון, התקררות, דלקת חניכיים, הרפס סימפלקס ומחלת הנשיקה.

פטריית קורדיספס

זוהי פטרייה נדירה ביותר בעולם, המכונה "פטריית הזחל הסינית" מאחר והיא גדלה על גבי זחלים בהרי סין בגובה רב. ברפואה הסינית היא נחשבת לצמח "אנטי-אייג'ינג" והסינים משתמשים בה  לתמיכה בגיל המבוגר ולמכלול של מקרים שהרפואה הסינית מכנה "מצבי חולשה". המחקר המודרני בדק את השפעותיה של הפטרייה על רכיבי חיסון, והוא מתפתח לכיוונים מרתקים נוספים.

 

הרכיב כמות בכמוסה
פרופוליס 500 מ"ג
אכניצאה 50 מ"ג
שורש אסטרגלוס 50 מ"ג
אונה דה גאטו 50 מ"ג
פטריית קורדיספס 50 מ"ג
קופסא מכילה 100 כמוסות

אופן השימוש: 2 כמוסות ליום

 

שלחו לי מבצעים והטבות